^Nahoru

  • POKLADNÍ SYSTÉMY EET

    Zajišťujeme profesionální zavedení elektronické evidence tržeb. Nabízíme pokladní systémy a pokladny podporující EET. Postaráme se o vaši provozovnu tak, že vám výpočetní technika bude spolehlivě sloužit a vy se můžete věnovat pouze vašemu podnikání.

  • VÝPOČETNÍ TECHNIKA

    Nabízíme vám širokou nabídku počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren, multifunkcí a mnoho dalších zařízení a příslušenství. Neváhejte a navštivte náš eshop..

  • SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

    Jsme specialisté na tonery, inkousty a vše, co můžete potřebovat do vašich tiskáren. Najděte si svůj spotřebák v chytrém vyhledávači nebo nám zavolejte a my to uděláme za vás.

Elektronická evidence tržeb (EET) + Windows 10

  win10

Zjistěte, zda lze ve vašem počítači používat systém Windows 7.

Chcete-li zjistit, zda je váš počítač připraven na systém Windows 7, stáhněte si bezplatný program Poradce pro upgrade na systém Windows 7. Vyhledá možné problémy s hardwarem, zařízeními a nainstalovanými programy a doporučí další postup před upgradem.

Poradce pro upgrade na systém Windows 7 zjišťuje problémy s kompatibilitou.Poradce pro upgrade na systém Windows 7 zjišťuje problémy s kompatibilitou.

Pokud lze ve vašem počítači spustit systém Windows Vista, bude pravděpodobně možné v něm použít i systém Windows 7, ale přesto je vhodné použít Poradce pro upgrade na systém Windows 7.

Než začnete

Než začnete počítač prověřovat pomocí Poradce pro upgrade na systém Windows 7, připojte k počítači jakékoli zařízení USB nebo jiná zařízení, jako jsou tiskárny, externí pevné disky nebo skenery, které běžně používáte s kontrolovaným počítačem.

Stáhnout program Poradce pro upgrade

Spolupracujeme s

Spojte se s námi

  412 510 431, 412 510 931
  725 593 631
  info(zavináč)spoma.com
  Fügnerova 812/2, 405 02, Děčín 2
Copyright © 2013. SPOMA.com - Výpočetní technika | Spotřební materiál | Servis a správa PC  Rights Reserved.