^Nahoru

  • POKLADNÍ SYSTÉMY EET

    Zajišťujeme profesionální zavedení elektronické evidence tržeb. Nabízíme pokladní systémy a pokladny podporující EET. Postaráme se o vaši provozovnu tak, že vám výpočetní technika bude spolehlivě sloužit a vy se můžete věnovat pouze vašemu podnikání.

  • VÝPOČETNÍ TECHNIKA

    Nabízíme vám širokou nabídku počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren, multifunkcí a mnoho dalších zařízení a příslušenství. Neváhejte a navštivte náš eshop..

  • SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

    Jsme specialisté na tonery, inkousty a vše, co můžete potřebovat do vašich tiskáren. Najděte si svůj spotřebák v chytrém vyhledávači nebo nám zavolejte a my to uděláme za vás.

Elektronická evidence tržeb (EET) + Windows 10

  win10

V roce 2002 představil Microsoft Životní cyklus podpory produktů. Podle těchto zásad poskytuje společnost Microsoft podporu na své klíčové obchodní produkty v minimální délce 10ti let. A právě ta u Windows XP a Microsoft Office 2003 uplyne a přestanou tak být podporovanými produkty společnosti Microsoft. V případě, že jste ještě nepřešli na novější verze operačního systému Windows (Vista, Windows 7 nebo 8) a kancelářského programového balíku Office (ve verzích 2007, 2010 a 2013), máte nejvyšší čas. Z historické zkušenosti plyne, že přechod na novější verze může trvat firmám a organizacím i několik týdnů až měsíců a to v závislosti na jejich velikosti a počtu používaných programů. Dalším důležitým bodem je stáří počítačů, kde je nutné v mnoha případech při přechodu na novější verze produktů pořídit také nové počítače.


Co se stane ?

Co dělat ?

Naše nabídka

 

Spolupracujeme s

Spojte se s námi

  412 510 431, 412 510 931
  725 593 631
  info(zavináč)spoma.com
  Fügnerova 812/2, 405 02, Děčín 2
Copyright © 2013. SPOMA.com - Výpočetní technika | Spotřební materiál | Servis a správa PC  Rights Reserved.