^Nahoru

  • POKLADNÍ SYSTÉMY EET

    Zajišťujeme profesionální zavedení elektronické evidence tržeb. Nabízíme pokladní systémy a pokladny podporující EET. Postaráme se o vaši provozovnu tak, že vám výpočetní technika bude spolehlivě sloužit a vy se můžete věnovat pouze vašemu podnikání.

  • VÝPOČETNÍ TECHNIKA

    Nabízíme vám širokou nabídku počítačů, notebooků, tabletů, tiskáren, multifunkcí a mnoho dalších zařízení a příslušenství. Neváhejte a navštivte náš eshop..

  • SPOTŘEBNÍ MATERIÁL

    Jsme specialisté na tonery, inkousty a vše, co můžete potřebovat do vašich tiskáren. Najděte si svůj spotřebák v chytrém vyhledávači nebo nám zavolejte a my to uděláme za vás.

Elektronická evidence tržeb (EET) + Windows 10

  win10

Především ...

Od 8. dubna 2014 již nebudou vydávány bezpečnostní aktualizace pro Windows XP a Office 2003. V případě, že v těchto produktech útočníci objeví bezpečnostní  chyby, společnost Microsoft nebude již vydávat bezpečnostní aktualizace, které by tyto chyby opravily a znemožnily jejich využití pro napadení vašeho počítače.

Následně ...

tak i všichni ostatní výrobci programů a zařízeních určených pro počítače (tiskárny, scannery, webové kamery…) přestanou aktualizovat a vydávat nové verze programů pro oba uvedené produkty Microsoft. V praxi to bude znamenat, že:

x  přestane aktualizace antivirových programů

x  ustane vývoj zabezpečovacích apletů pro přístup k bankovním účtům a prakticky tak přestane fungovat Internetbanking a další zabezpečené aplikace, jako je přístup k portálům zdravotních pojišťoven, ČSSZ, FÚ a mnoho dalších internetových aplikací

x  s ohledem na zabezpečení lze předpokládat, že se omezí či ukončí možnost použití elektronického podpisu a dalších certifikátů ve Windows XP

x  výrobci specializovaných programů, např. pro zdravotní ordinace či advokátní kanceláře nebudou aktualizované verze svých programů již dále vytvářet pro Windows XP

x  mnohé další programy mohou mít z uvedených důvodů zásadní potíže s funkčností nebo funkčnost ztratí zcela (např. zavedení vyššího zabezpečení pro přístup k e-mailovým účtům může způsobit, že se k účtu nepřihlásíte)

x  nově zakoupená zařízení nepůjdou na Windows XP nainstalovat a stanou se tak nepoužitelnými

Co znamená, že se moje verze Windows už nepodporuje?

Jakou verzi Windows používám?

Co je Office 2003?

Proč ?

Co dělat ?

Naše nabídka

 

Spolupracujeme s

Spojte se s námi

  412 510 431, 412 510 931
  725 593 631
  info(zavináč)spoma.com
  Fügnerova 812/2, 405 02, Děčín 2
Copyright © 2013. SPOMA.com - Výpočetní technika | Spotřební materiál | Servis a správa PC  Rights Reserved.